07 srpnja, 2023

Post By : Davor Berezovski

Poštovani župljani župe sv. Ante Padovanskoga!
S radošću Vas obavještavam da je završena prva faza radova na našem pastoralnom centru sv. Ante Padovanskog. Fotografije početnog stanja i nakon dosad završenih radova možete vidjeti o ovoj objavi. Postavljeni su otvori s dvije bočne strane, što je omogućilo zaštitu vanjskog objekta i prostora od udara vjetra i aktivnije sudjelovanje svih vas vjernika na molitveno-duhovnim programima koje organizira ova župa. U drugoj fazi postavljena je estrih podloga kao priprema za postavljanje keramičkih pločica. Nadamo se da će radovi biti u potpunosti dovršeni do konca rujna 2023. godine.
Uz vas koji ste svojim prilozima sudjelovali u ostvarenju ovog projekta svoju financijsku pomoć i podršku dao je i Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske na čemu im iskreno zahvaljujemo.