02 svibnja, 2020

Post By : Admin

Jučer, 2. svibnja 2020., upućena je zahvala tajnika Crvenog Križa Čitluk. Prenosimo je u cjelosti.

Poštovani župnici Broćanskog dekanata,
Hvala Vam na obavijestima i podršci u našem radu.
Mi smo danas završili sa podjelom prehrambeni  proizvoda i higijenski potrepština za naše najugroženije pojedince i obitelji u Brotnju. Veliko i iskreno hvala našim broćankama i brotnjacima na daru, otvorenosti srca i empatiji iskazanoj u ovoj akciji. Svjesni smo činjenice da ima još obitelji koje su u novonastaloj situaciji u stanju potrebe i da im žurno treba pripomoći, prije svega sa raznim namirnicama. Crveni križ Čitluk želi im pripomoći, neka nas nazovu ili neka nas posjete.
Nitko ne smije biti gladan!
Uz Božju pomoć, velikodušnost i dobrotu plemeniti osoba pomažemo i pomoći ćemo svima kojima je pomoć doista potrebita. U danima krize koju proživljavamo zbog opasnosti od koronavirusa nastavimo iskazivati humanost, dostojanstvo i ljudskost te pomažimo najpotrebnijima i onima koji ne mogu skrbiti o životnim potrebama.

Želimo Vam svako dobro, te iskreno i sa zahvalnošću Vas pozdravljamo!

Tajnik i volonteri Crvenog križa Čitluk