15. NEDJELJA KROZ GODINU

12. – 19. 7. 2020.

Nedjelja, 12. srpnja 2020., 15. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 13. srpnja 2020., svagdan 15. tjedna kroz godinu
18:00 Ob. Kvesić za † Milicu Kvesić

Utorak, 14. srpnja 2020., svagdan 15. tjedna kroz godinu
18:00 Mate i Anđelka Ćorić za † Branku Ćorić

Srijeda, 15. srpnja 2020., spomendan, sv. Bonaventura ( 1247.)
7:30 Mate i Anđelka Ćorić za †† iz ob. Ćorić i Martinović

Petak, 17. srpnja 2020., svagdan 15. tjedna kroz godinu
18:00 Ivan Raspudić s ob. za †† brata Vladu, oca Milu i ost. pok. iz ob. Raspudić

Subota, 18. srpnja 2020., svagdan 15. tjedna kroz godinu
18:00 Stjepan Blažević za † Anicu i Jozu Blaževića

Nedjelja, 19. srpnja 2020., 16. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

******************

14. NEDJELJA KROZ GODINU

5. – 11. 7. 2020.

Nedjelja, 5. srpnja 2020., 14. nedjelja kroz godinu
9:00 Slavko Krtalić s ob. za †† Vinka i Anicu te ost. pok. (Slipčići)
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 6. srpnja 2020., svagdan 14. tjedna kroz godinu
18:00 Matija Planinić za pokojne

Utorak, 7. srpnja 2020., svagdan 14. tjedna kroz godinu
18:00 Ljubo i Tereza Doko za sve svoje pokojne

Srijeda, 8. srpnja 2020., svagdan 14. tjedna kroz godinu
18:00 Ljubica Martinović s ob. za †† Matu i Ivku te ost. pok.

Petak, 10. srpnja 2020., svagdan 14. tjedna kroz godinu
18:00 Marica Šaravanja s ob. za † muža Rajka i ost. pok.

Subota, 11. srpnja 2020., blagdan, sv. Benedikt, zaštitnik Europe ( 547.)
18:00 Dane Bevanda s ob. za † Matiju

Nedjelja, 12. srpnja 2020., 15. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

******************

13. NEDJELJA KROZ GODINU

28. 6. – 4. 7. 2020.

Nedjelja, 28. lipnja 2020., 13. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 29. lipnja 2020., svetkovina Sv. Petar i Pavao, apostoli
18:00 N. N. na nakanu

Utorak, 30. lipnja 2020., svagdan 13. tjedna kroz godinu
18:00 Supruga Slađana s djecom za †† muža Ivana, svekra Matu, svekrvu Anu, tetku Maru i ost. pok.

Srijeda, 1. srpnja 2020., svagdan 13. tjedna kroz godinu
18:00 Ivan i Bosa Vidović za svoje pokokjne
19:00 vjeronauk za krizmanike
20:30 Proba zbora

Petak, 3. srpnja 2020., blagdan, sv. Toma, apostol
17:00 ispovijed za krizmanike, njihove roditelje i kumove
18:00 Janja Martinović za Ivana i ost. pok.
18:30 sastanak za krizmanike

Subota, 4. srpnja 2020., svagdan 13. tjedna kroz godinu
11:00 Misa i krizma

Nedjelja, 5. srpnja 2020., 14. nedjelja kroz godinu
9:00 Slavko Krtalić s ob. za †† Vinka i Anicu te ost. pok.
10:00 Missa pro populo

******************

12. NEDJELJA KROZ GODINU

21. – 27. 6. 2020.

Nedjelja, 21. lipnja 2020., 12. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Srijeda, 24. lipnja 2020., svetkovina, Rođenje sv. Ivana Krstitelja
18:00 Iva Raspudić za †† brata Ivana, rod. Matu i Milicu te ost. pok. iz ob. Brkić
19:00 vjeronauk za krizmanike
20:30 Proba zbora

Petak, 26. lipnja 2020., svagdan 12. tjedna kroz godinu
18:00 Jasna Ivanković na nakanu

Subota, 27. lipnja 2020., svagdan 12. tjedna kroz godinu
10:00 vjeronauk za krizmanike
18:00 Vican Miletić s ob. za † Zdenku Miletić

Nedjelja, 28. lipnja 2020., 13. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

******************

11. NEDJELJA KROZ GODINU

14. – 20. 6. 2020.

Nedjelja, 14. lipnja 2020., 11. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 15. lipnja 2020., svagdan 11. tjedna kroz godinu
07:30 Anita Šaravanja na nakanu

Utorak, 16. lipnja 2020., svagdan 11. tjedna kroz godinu
07:30 Anita Šaravanja na nakanu

Srijeda, 17. lipnja 2020., svagdan 11. tjedna kroz godinu
18:00 Anđelka Zec na nakanu
19:00 vjeronauk za krizmanike
20:30 Proba zbora

Petak, 19. lipnja 2020., blagdan, Presveto Srce Isusovo
18:00 Vjekoslav i Olga Arapović za pok. iz ob.

Subota, 20. lipnja 2020., spomendan, Bezgrešno Srce Marijino
10:00 vjeronauk za krizmanike
18:00 Janja Martinović za † Ivana i ost. pok.

Nedjelja, 21. lipnja 2020., 12. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

******************

PRESVETO TROJSTVO

7. – 13. 6. 2020.

Nedjelja, 7. lipnja 2020., svetkovina, Presveto Trojstvo
11:00 Misa i bl. polja na Slipčićima (Frano Đogić za †† ženu Cviju, rod. Maru i Jozu te ost. pok. iz ob.)
19:00 Četvrti dan devetnice sv. Anti
19:20 Missa pro populo

Ponedjeljak, 8. lipnja 2020., svagdan 10. tjedna kroz godinu
9:00 Ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih u Tapčkom Polju, Tepčićima, Dobrom Selu i Slipčićima
19:00 Peti dan devetnice sv. Anti
19:20 Zora Miletić s ob. za † Matiju Ćorić i ost. pok. iz ob. Miletić
19:50 vjeronauk za krizmanike

Utorak, 9. lipnja 2020., svagdan 10. tjedna kroz godinu
9:00 Ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih na Vidovićima
19:00 Šesti dan devetnice sv. Anti i svršetak pobožnost 13 utoraka sv. Anti
19:20 Danica Miletić s ob. za †† rod. Božu i Ljubicu, sestru Milku

Srijeda, 10. lipnja 2020., svagdan 10. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk za prvopričesnike
19:00 Sedmi dan devetnice sv. Anti
19:20 Neda Miloš za pokojne iz ob. Miletić
19:50 Proba zbora i vjeronauk za krizmanike

Četvrtak, 11. lipnja 2020., svetkovina Presv. Tijela i Krvi Kristove – Tijelovo
19:00 Osmi dan devetnice sv. Anti
19:20 Missa pro populo

Petak, 12. lipnja 2020., svagdan 10. tjedna kroz godinu
18:00 Ispovijed za prvopričesnike i roditelje prvopričesnika
19:00 Deveti dan devetnice sv. Anti
19:20 Slađana Raspudić s ob. za † majku Katu

Subota, 13. lipnja 2020., spomendan, sv. Ante Padovanski ( 1231.)
8:00 Janja Martinović na nakanu
11:00 Missa pro populo i prva pričest
19:00 Misa i blagoslov djece

Nedjelja, 14. lipnja 2020., jedanaesta nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

******************

NEDJELJA PEDESETNICE – DUHOVI

31. 5. – 6. 6. 2020.

Nedjelja, 31. svibnja 2020., Nedjelja pedesetnice – Duhovi
10:00 Missa pro populo
11:00 Misa i bl. polja na Crkvinama
13:00 Misa i bl. polja na Oborinama

Ponedjeljak, 1. lipnja 2020., Bl. Djevica Marija Majka Crkve
9:00 vjeronauk za prvopričesnike
18:00 brat Jozo Margeta s ob. za † Miru (Slipčići)
19:00 vjeronauk za krizmanike

Utorak, 2. lipnja 2020., svagdan 9. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti
18:20 Neda Miloš na nakanu

Srijeda, 3. lipnja 2020., spomendan, sv. Karlo Lwanga i drugovi ( 1886.)
9:00 vjeronauk za prvopričesnike
18:00 Neda Miloš za †† iz ob. Miloš
19:00 vjeronauk za krizmanike

Četvrtak, 4. lipnja 2020., svagdan 9. tjedna kroz godinu
19:00 Prvi dan devetnice sv. Anti
19:20 Veronika Doko na nakanu

Petak, 5. lipnja 2020., spomendan, sv. Bonifacije ( 745.)
19:00 Drugi dan devetnice sv. Anti
19:20 Mirjana Šaravanja za †† oca Mirka i brata Ivana

Subota, 6. lipnja 2020., svagdan 9. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk za prvopričesnike
9:30 vjeronauk za krizmanike
11:00 Ispovijed prvopričesnika na Gradnićima
19:00 Treći dan devetnice sv. Anti
19:20 N. N. na nakanu

Nedjelja, 7. lipnja 2020., svetkovina, Presveto Trojstvo
11:00 Misa i bl. polja na Slipčićima (Frano Đogić za †† ženu Cviju, rod. Maru i Jozu te ost. pok. iz ob.)
19:00 Četvrti dan devetnice sv. Anti
19:20 Missa pro populo

******************

SEDMA VAZMENA NEDJELJA

24. – 30. 5. 2020.

Nedjelja, 24. svibnja 2020., Sedma vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo
11:00 Misa i bl. polja na Goloj Kosi
12:15 Misa i bl. polja na Dobrom Selu

Ponedjeljak, 25. svibnja 2020., svagdan sedmog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 N. N. na nakanu
20:00 Sastanak roditelja prvopričesnika
20:30 Sastanak roditelja krizmanika

Utorak, 26. svibnja 2020., spomendan, sv. Filip Neri ( 1595.)
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti
18:20 Iva Raspudić za † brata Ivana Brkića

Srijeda, 27. svibnja 2020., svagdan sedmog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Ob. za † Peru Milanovića
19:00 Sastanak animatora
20:30 Proba zbora

Petak, 29. svibnja 2020., svagdan sedmog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Ljubica Ćorić za †† roditelje i ost. pok.

Subota, 30. svibnja 2020., svagdan sedmog vazmenog tjedna
9:00 vjeronauk za prvopričesnike
9:30 vjeronauk za krizmanike
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Gojko Miletić s ob. za †† Jozu, Milku i Lucu Miletić

Nedjelja, 31. svibnja 2020., svetkovina, Nedjelja Pedesetnice – Duhovi
10:00 Missa pro populo
11:00 Misa i blagoslov polja na Crkvinama
13:00 Misa i blagoslov polja na Oborinama

******************

ŠESTA VAZMENA NEDJELJA

17. – 23. 5. 2020.

Nedjelja, 17. svibnja 2020., Šesta vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 18. svibnja 2020., svagdan šestog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Ob. Zec za † Vladu Miljku

Utorak, 19. svibnja 2020., svagdan šestog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti
18:20 Jelena i Damir Martinović na nakanu

Srijeda, 20. svibnja 2020., svagdan šestog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 N. N. na nakanu

Četvrtak, 21. svibnja 2020., svetkovina, Uzašašće Gospodinovo – Spasovo 
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Anica Doko za sve svoje pokojne

Petak, 22. svibnja 2020., svagdan šestog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Anita Mustapić za † Marina, Milu, Radojku i Andreva Martinovića

Subota, 23. svibnja 2020., svagdan šestog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Anica Doko za †† Antu Doku

Nedjelja, 24. svibnja 2020., Sedma vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo
11:00 Misa i blagoslov polja na Goloj Kosi
12:15 Misa i blagoslov polja na Dobrom Selu

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Na otvorenom prostoru nije ograničen broj okupljenih uz poštivanje socijalne distance od 1 metra.
U zatvorenom porostoru je ograničen broj okupljenih na 10 osoba uz poštivanje socijalne distance od 2 metra.

Nedjelja, 10. svibnja 2020., Peta vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 11. svibnja 2020., svagdan petog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Zdravko Doko za †† majku Matiju, Grgu i Anđu

Utorak, 12. svibnja 2020., spomendan, sv. Lepolod Bogdan Mandić ( 1942.)
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti bit će u crkvi uz poštivanje potrebitih mjera
18:20 Ana Arapović za †† Pavu, Vjeku, Vidu i ost. pok.

Srijeda, 13. svibnja 2020., svagdan petog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Anica Ćorić za † Zorana Raguža

Petak, 15. svibnja 2020., svagdan petog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Ob. Zec za † Vencela Pralasa

Subota, 16. svibnja 2020., svagdan petog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Ivanka Doko s djecom za †† supruga Jozu Doku

Nedjelja, 17. svibnja 2020., Šesta vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Na otvorenom prostoru nije ograničen broj okupljenih uz poštivanje socijalne distance od 1 metra.
U zatvorenom porostoru je ograničen broj okupljenih na 5 osoba uz poštivanje socijalne distance od 2 metra.

Nedjelja, 3. svibnja 2020., Četvrta vazmena nedjelja – Dobrog Pastira
9:00 Ljubica Džeba za †† Ivana i svekrvu Stoju (Slipčići)
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 4. svibnja 2020., svagdan četvrtog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 N. N. na nakanu

Utorak, 5. svibnja 2020., svagdan četvrtog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti bit će u crkvi uz poštivanje potrebitih mjera
18:20 Miroslav Ivanković s ob. za †† kćer Anu

Srijeda, 6. svibnja 2020., svagdan četvrtog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 N. N. na nakanu

Petak, 8. svibnja 2020., svagdan četvrtog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Marija Ćorić za † Iliju i ost. pok. iz ob.

Subota, 9. svibnja 2020., svagdan četvrtog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 Ljubica Dugandžić za †† supruga Nedjeljka i djevera Milenka

Nedjelja, 10. svibnja 2020., Peta vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Na otvorenom prostoru nije ograničen broj okupljenih uz poštivanje socijalne distance od 1 metra.
U zatvorenom porostoru je ograničen broj okupljenih na 5 osoba uz poštivanje socijalne distance od 2 metra.

Nedjelja, 26. travnja 2020., Treća vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

Utorak, 28. travnja 2020., svagdan trećeg vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti bit će u crkvi uz poštivanje potrebitih mjera
18:20 Anica Miloš za †† rod. Iliju i Dragu Grubešić te ost. pok.

Srijeda, 29. travnja 2020., blagdan, Sv. Katarina Sijenska ( 1380.)
18:00 Ivanka i Venco Martinović za sve svoje pokojne

Petak, 1. svibnja 2020., sv. Josip Radnik
17:30 mogućnost ispovijedi za one koji vrše pobožnost Prvih petaka
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:20 N. N. na nakanu

Subota, 2. svibnja 2020., spomendan, sv. Atanazije ( 373.)
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:00 N. N. na nakanu

Nedjelja, 3. svibnja 2020., Četvrta vazmena nedjelja – nedjelja Dobrog Pastira
9:00 Ljubica Džeba za †† Ivana i svekrvu Stoju (Slipčići)
10:00 Missa pro populo

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Na otvorenom prostoru nije ograničen broj okupljenih uz poštivanje socijalne distance od 1 metra.

U zatvorenom porostoru je ograničen broj okupljenih na 5 osoba uz poštivanje socijalne distance od 2 metra.

Nedjelja, 19. travnja 2020., Druga vazmena nedjelja – Bijela – Božjeg milosrđa
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 20. travnja 2020., svagdan drugog vazmenog tjedna
18:00 Šćepo Martinović za †† rod. Vinka i Katu, te ost. pok. iz ob.

Utorak, 21. travnja 2020., svagdan drugog vazmenog tjedna
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti bit će u crkvi uz poštivanje potrebitih mjera
18:20 Lucija Marić na nakanu

Srijeda, 22. travnja 2020., svagdan drugog vazmenog tjedna
18:00 Ob. za † Luciju Arapović

Nedjelja, 26. travnja 2020., Treća vazmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Na otvorenom prostoru nije ograničen broj okupljenih uz poštivanje socijalne distance od 1 metra.

U zatvorenom porostoru je ograničen broj okupljenih na 5 osoba uz poštivanje socijalne distance od 2 metra.

Nedjelja, 12. travnja 2020., Vazam – Uskrs – Nedjelja uskrsnuća Gospodnjeg
8:30 N. N. na nakanu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 13. travnja 2020., drugi dan vazmene osmine
10:00 N. N. na nakanu

Utorak, 14. travnja 2020., treći dan vazmene osmine
Pobožnost 13 utoraka sv. Anti neka se osobno izvrši
18:00 Ob. Miletić za †† Antu Šakotu

Srijeda, 15. travnja 2020., četvrti dan vazmene osmine
18:00 N. N. na nakanu

Četvrtak, 16. travnja 2020., peti dan vazmene osmine
18:00 N. N. na nakanu

Petak, 17. travnja 2020., šesti dan vazmene osmine
18:00 N. N. na nakanu

Subota, 18. travnja 2020., sedmi dan vazmene osmine
18:00 Misa za mlade i kršćanske obitelji

Nedjelja, 19. travnja 2020., Druga vazmena nedjelja – Bijela – Božjeg milosrđa
10:00 Missa pro populo

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Na otvorenom prostoru nije ograničen broj okupljenih uz poštivanje socijalne distance od 1 metra.

U zatvorenom porostoru je ograničen broj okupljenih na 5 osoba uz poštivanje socijalne distance od 2 metra.

Raspored misa od 5. do 12. 4. 2020.

Nedjelja, 5. travnja 2020., Nedjelja muke Gospodnje – Cvjetnica
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 6. travnja 2020., svagdan Velikog tjedna
17:00 N. N. na nakanu

Utorak, 7. travnja 2020., svagdan Velikog tjedna
Pobožnost 13 utoraka sv. Anti neka se osobno izvrši
17:00 Miroslav Ivanković s ob. za †† rod. Marka i Miru, strica Jozu, tetke Anu i Tomicu

Srijeda, 8. travnja 2020., svagdan Velikog tjedna
17:00 N. N. na nakanu

Veliki četvrtak, 9. travnja 2020., Misa večere Gospodnje
17:00 Misa večere Gospodnje

Veliki petak, 10. travnja 2020., obredi Velikog petka
17:00 obredi Velikog petka

Velika subota, 11. travnja 2020., Misa bdijenja
17:00 Misa bdijenja

Nedjelja, 12. travnja 2020., Vazam – Uskrs – Nedjelja uskrsnuća Gospodnjeg
8:30 N. N. na nakanu
10:00 Missa pro populo

******************

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Raspored misa od 29. 3. do 5. 4. 2020.

Nedjelja, 29. ožujka 2020., Peta korizmena nedjelja – Gluha
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 30. ožujka 2020., svagdan 5. korizmenog tjedna
17:00 N. N. na nakanu

Utorak, 31. ožujka 2020., svagdan 5. korizmenog tjedna
17:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti
17:20 N. N. na nakanu

Srijeda, 1. travnja 2020., svagdan 5. korizmenog tjedna
17:00 N. N. na nakanu

Četvrtak, 2. travnja 2020., svagdan 5. korizmenog tjedna
17:00 N. N. na nakanu

Petak, 3. travnja 2020., svagdan 5. korizmenog tjedna
17:00 Ivan Ivanković s ob. za †† tetku Maru i Matu Grubešić

Subota, 4. travnja 2020., svagdan 5. korizmenog tjedna
17:00 N. N. na nakanu

Nedjelja, 5. travnja 2020., Nedjelja muke Gospodnje – Cvjetnica
10:00 Missa pro populo

********************

Raspored misa od 22. do 29. 3. 2020.

Pažnja!!! Pročitati župne obavijesti!!!

Nedjelja, 22. ožujka 2020., Četvrta korizmena nedjelja – Sredoposna
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 23. ožujka 2020., svagdan 4. korizmenog tjedna
18:00 Ivana Vasilj na nakanu

Utorak, 24. ožujka 2020., svagdan 4. korizmenog tjedna
18:00 Pobožnost 13. utoraka sv. Anti (2. dan)
18:20 Zrinko Raspudić za sve svoje pokojne

Srijeda, 25. ožujka 2020., Naviještenje Gospodinovo-Blagovijest
10:00 N. N. na nakanu

Petak, 27. ožujka 2020., svagdan 4. korizmenog tjedna
18:20 Ivan Ivanković s ob. za †† oca Slavka, Stanu i Štefu

Nedjelja, 29. ožujka 2020., Peta korizmena nedjelja – Gluha
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 15. do 22. 3. 2020.

Nedjelja, 15. ožujka 2020., Treća korizmena nedjelja
10:00 Missa pro populo
13:30 Korizmeno pokorničko hodočašće u Hrasno

Ponedjeljak, 16. ožujka 2020., svagdan 3. korizmenog tjedna
18:00 Jasna Martinović na nakanu

Utorak, 17. ožujka 2020., svagdan 3. korizmenog tjedna
18:00 Pobožnost 13 utoraka sv. Anti
18:20 N. N. na nakanu

Srijeda, 18. ožujka 2020., svagdan 3. korizmenog tjedna
19:00 sastanak animatora
20:00 proba zbora

Četvrtak, 19. ožujka 2020., svetkovina, sv. Josip, zaručnik bl. Dj. Marije
10:00 misa u vojarni u Čapljini: N. N. na nakanu

Petak, 20. ožujka 2020., svagdan 3. korizmenog tjedna
18:00 Pobožnost Puta križa
18:20 Ivica Pehar za pokojne iz ob. Lasta

Subota, 21. ožujka 2020., svagdan 3. korizmenog tjedna
18:00 Ivan Šaravanja za † Maru, Marka i ost. pok.

Nedjelja, 22. ožujka 2020., Četvrta korizmena nedjelja
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 8. do 15. 3. 2020.

Nedjelja, 8. ožujka 2020., Druga korizmena nedjelja – Pačista
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 9. ožujka 2020., svagdan 2. korizmenog tjedna
7:30 Anita Šaravanja za duše u čistilištu

Srijeda, 11. ožujka 2020., svagdan 2. korizmenog tjedna
18:00 Jasna Martinović za † oca Stanka i ost. pok.
19:00 sastanak animatora
20:00 proba zbora

Petak, 13. ožujka 2020., svagdan 2. korizmenog tjedna
18:00 Pobožnost Puta križa
18:20 Anica Grubešić za †† Ivana, Janju i Nikolu

Subota, 14. ožujka 2020., svagdan 2. korizmenog tjedna
18:00 Ob za † Lovru Grubešića

Nedjelja, 15. ožujka 2020., Treća korizmena nedjelja
10:00 Missa pro populo
13:30 Polazak s Crkvina na Korizmeno pokorničko hodočašće u Hrasno

***********************************************

Raspored misa od 1. do 8. 3. 2020.

Nedjelja, 1. ožujka 2020., Prva korizmena nedjelja – Čista
9:00 Ana Krtalić s djecom za † Stojana
10:00 Missa pro populo

Utorak, 3. ožujka 2020., svagdan 1. korizmenog tjedna
10:00 Za sve poginule i nestale sa Slipčića (Slipčići)

Srijeda, 4. ožujka 2020., svagdan 1. korizmenog tjedna
18:00 Ob Zec za † Iliju i ost. pok. iz ob.
19:00 sastanak animatora
20:00 proba zbora

Petak, 6. ožujka 2020., svagdan 1. korizmenog tjedna
18:00 Pobožnost Put križa
18:20 Anita Šaravanja s ob. za †† oca Anđelka i brata Zorana

Nedjelja, 8. ožujka 2020., Druga korizmena nedjelja – Pačista
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 23. 2. do 1. 3. 2020.

Nedjelja, 23. veljače 2020., Sedma nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Srijeda, 26. veljače 2020., Pepelnica – Čista srijeda
18:00 N. N. na nakanu
19:00 sastanak animatora
20:00 proba zbora

Petak, 28. veljače 2020., svagdan poslije Pepelnice
18:00 Pobožnost Puta križa
18:20 Ivan i Lenka Martinović za svoje pokojne

Subota, 29. veljače 2020., svagdan poslije Pepelnice
18:00 Dragan Bevanda za sve svoje pokojne

Nedjelja, 1. ožujka 2020., Prva korizmena nedjelja
9:00 Ana Krtalić s djecom za † Stojana
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 16. do 23. 2. 2020.

Nedjelja, 16. veljače 2020., Šesta nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 17. veljače 2020., svagdan 6. tjedna kroz godinu
18:00 Gordana Miloš za †† oca Peru, tetku Maru, sestru Stanku

Utorak, 18. veljače 2020., svagdan 6. tjedna kroz godinu
18:00 Ilija Planinić za † majku Anđu i ost. pok.

Srijeda, 19. veljače 2020., svagdan 5. tjedna kroz godinu
18:00 Janko Pehar za †† rod. Ivana i Janju te ost. pok.
19:00 sastanak animatora
20:00 proba zbora

Petak, 21. veljače 2020., svagdan 6. tjedna kroz godinu
18:00 Janja Kvesić za † majku Ljubicu

Subota, 22. veljače 2020., blagdan, Katedra sv. Petra apostola
16:00 vjenčanje: Marko Ćosić i Josipa Ivanković

Nedjelja, 23. veljače 2020., Sedma nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 9. do 16. 2. 2020.

Nedjelja, 9. veljače 2020., Peta nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 10. veljače 2020., svagdan 5. tjedna kroz godinu
7:30 Gordana Miloš na nakanu

Utorak, 11. veljače 2020., svagdan 5. tjedna kroz godinu
7:30 Ob. Martinović za †† rod. Štefu i Peru, Maricu, Jerku, Peru i Jelu

Srijeda, 12. veljače 2020., svagdan 5. tjedna kroz godinu
18:00 Vesna Vidović za †† Ivana i Ivanu
19:00 sastanak animatora
20:00 proba zbora

Petak, 14. veljače 2020., svagdan 5. tjedna kroz godinu
18:00 Ante Martinović za †† rod. Ružu i Ivana, te brata Milenka

Subota, 15. veljače 2020., svagdan 5. tjedna kroz godinu
18:00 Katica Ćorić za † Ružu

Nedjelja, 16. veljače 2020., Šesta nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 2. do 9. 2. 2020.

Nedjelja, 2. veljače 2020., Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica
9:00 Šćepo i Ljilja Blažević za †† rod. Ivu i Tomu, Katicu i Juru
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 3. veljače 2020., spomendan, sv. Blaž
11:00 Misa na Gradnićima
18:00 Ob. za † Marka Brkića
19:00 sastanak animatora

Utorak, 4. veljače 2020., svagdan 4. tjedna kroz godinu
18:00 Djeca za †† Žarka i Miru Raspudić

Srijeda, 5. veljače 2020., spomendan, sv. Agata
18:00 Iva Raspudić na nakanu
19:30 sastanak za roditelje prvopričesnika
20:00 proba zbora

Petak, 7. veljače 2020., svagdan 4. tjedna kroz godinu
17:30 Mogućnost ispovijedi za pobožnost prvog petka
18:00 Jelena i Damir Martinović na nakanu

Subota, 8. veljače 2020., svagdan 4. tjedna kroz godinu
18:00 Anka Miloš s djecom za † supruga Franju

Nedjelja, 9. veljače 2020., Peta nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 26. 1. do 2. 2. 2020.

Nedjelja, 26. siječnja 2020., Treća nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Petak, 31. siječnja 2020., sv. Ivan Bosco
18:00 Zdravko i Neda Miloš na nakanu

Subota, 1. veljače 2020., svagdan 3. tjedna kroz godinu
18:00 Djeca za †† Vinka i Vidu Martinović

Nedjelja, 2. veljače 2020., Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica
9:00 Šćepo i Ljilja Blažević za †† rod. Ivu i Tomu, Katicu i Juru
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 19. do 26. 1. 2020.

Nedjelja, 19. siječnja 2020., Druga nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 20. siječnja 2020., svagdan 2. tjedna kroz godinu
18:00 Mario Bevanda na nakanu
19:00 Sastanak animatora

Utorak, 21. siječnja 2020., spomendan, sv. Agneza
18:00 Ob. za † Peru Doko i ost. pok.

Srijeda, 22. siječnja 2020., svagdan 2. tjedna kroz godinu
18:00 Nikola i Anđa Martinović za sve svoje pokojne
20:00 Proba pjevanja župnog zbora

Petak, 24. siječnja 2020., spomendan, sv. Franjo Saleški
7:30 Ivana Šaravanja na nakanu

Subota, 25. siječnja 2020., blagdan, Obraćenje sv. Pavla
18:00 Suprug Franjo s djecom za †† pok. suprugu Ivanku

Nedjelja, 26. siječnja 2020., Treća nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 12. do 19. 1. 2020.

Nedjelja, 12. siječnja 2020., svetkovina, Krštenje Gospodinovo
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 13. siječnja 2020., svagdan 1. tjedna kroz godinu
18:00 Jasna Ivanković za †† rod. Ilku i Dragu, Anu i ost. pok.
19:00 Sastanak animatora

Srijeda, 15. siječnja 2020., svagdan 1. tjedna kroz godinu
18:00 Jasna Ivanković na nakanu
20:00 Proba pjevanja župnog zbora

Četvrtak, 16. siječnja 2020., svagdan 1. tjedna kroz godinu
18:00 Zlatan Miloš s ob. za † Maju

Subota, 18. siječnja 2020., svagdan 1. tjedna kroz godinu
7:30 Drago Doko za †† rod. Franju i Maru

Nedjelja, 19. siječnja 2020., Druga nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 5. do 12. 1. 2020.

Nedjelja, 5. siječnja 2020., Druga nedjelja po Božiću
9:00 N. N. na nakanu (Slipčići)
10:00 Missa pro populo (krštenje: Mia Bevanda)

Ponedjeljak, 6. siječnja 2020., svetkovina, Bogojavljenje – sveta tri kralja
10:00 Misa te blagoslov soli i vode

Utorak, 7. siječnja 2020., svagdan nakon Bogojavljenja
18:00 Tanja Doko za †† Dragicu, Šimu i Jozu Raspudića

Srijeda, 8. siječnja 2020., svagdan nakon Bogojavljenja
18:00 Ljubica Martinović za † muža Ivana i ost. pok.

Petak, 10. siječnja 2020., svagdan nakon Bogojavljenja
18:00 Dragan Pehar s ob. za †† sina Gorana, rod. Ivu i Franu

Subota, 11. siječnja 2020., svagdan nakon Bogojavljenja
18:00 Ivan Arapović za †† rod. Ferdinanda i Maru, brata Dragu, sestru Anu, strica Stjepana, tetku Vidu

Nedjelja, 12. siječnja 2020., svetkovina, Krštenje Gospodinovo
10:00 Missa pro populo

***********************************************

Raspored misa od 29. 12. 2019. do 5. 1. 2020.

Nedjelja, 29. prosinca 2019., blagdan, Sveta obitelj Isusa, Marije i Josipa
10:00 Missa pro populo (krštenje: Petra Miletić)
11:00 Manda Brkić s ob. za † Katu Dugandžić (Dobro Selo)

Ponedjeljak, 30. prosinca 2019., šesti dan Božićne osmine
7:30 Ivanka i Ante Jerković za †† rod. Tomu, Blagu i Katu
9:00 Blagoslov obitelji Maloševići i Tepačko Polje

Utorak, 31. prosinca 2019., sedmi dan Božićne osmine
9:00 Blagoslov obitelji na Dobrom Selu
18:00 Misa zahvalnica (Iva Šaravanja za †† Stipu, Šimu, Ivana, Maru i Ivu)

Srijeda, 1. siječnja 2020., Sv. Marija Bogorodica – Nova godina-Svjetski dan mira
10:00 Misa (N. N. na nakanu)

Četvrtak, 2. siječnja 2020., spomendan, sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski
7:30 Bosa Vidović na nakanu
9:00 Blagoslov obitelji na Vidovićima

Petak, 3. siječnja 2020., svagdan u božićnom vremenu
9:00 Blagoslov obitelji na Vidovićima

Subota, 4. siječnja 2020., svagdan u božićnom vremenu
9:00 Blagoslov obitelji na Slipčićima

Nedjelja, 5. siječnja 2020., Druga nedjelja po Božiću
10:00 Missa pro populo (krštenje: Mia Bevanda)

************************************************

Raspored misa od 22. do 29. 12. 2019.

Nedjelja, 22. prosinca 2019., Četvrta nedjelja došašća
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 23. prosinca 2019., svagdan 4. tjedna došašća
6:00 Jelena Martinović za † oca Anđelka i sve svoje pokojne

Utorak, 24. prosinca 2019., svagdan 4. tjedna došašća – Badnji dan
6:00 Dario i Helena Martinović za pokojne
00:00 misa polnoćka

Srijeda, 25. prosinca 2019., svetkovina s osminom Rođenje Gospodnje – Božić
10:00 Misa na Slipčićima
11:00 Missa pro populo (Crkvine)

Četvrtak, 26. prosinca 2019., blagdan, sv. Stjepan, prvomučenik
10:00 N. N. na nakanu

Petak, 27. prosinca 2019., blagdan, sv. Ivan apostol i evanđelista
10:00 Anđa Miletić na nakanu
11:00 blagoslov obitelji na Tepčićima

Subota, 28. prosinca 2019., blagdan, Nevina dječica, mučenici
7:30 Ob. za † Antoniju Arapović (Slipčići)
11:00 Miroslav Martinović s ob. za † Katu i ost. pok. (Oborine)
12:30 Krštenje: Ante Miloš

Nedjelja, 29. prosinca 2019., blagdan, Sveta obitelj Isusa, Marije i Josipa
10:00 Missa pro populo
11:00 Manda Brkić s ob. za † Katu Dugandžić (Dobro Selo)

************************************************

Raspored misa od 15. do 22. 12. 2019.

Nedjelja, 15. prosinca 2019., Treća nedjelja došašća – Nedjelja Gaudete – Caritasa
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 16. prosinca 2019., svagdan 3. tjedna došašća
6:00 Vicka Doko za svoje pokojne
9:00 Ispovijed starih, bolesni i nemoćnih: Tepačko Polje, Tepčići, Dobro Selo i Slipčići
19:00 sastanak animatora

Utorak, 17. prosinca 2019., svagdan 3. tjedna došašća
6:00 Miroslav Martinović na nakanu
9:00 Ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih: Vidovići

Srijeda, 18. prosinca 2019., svagdan 3. tjedna došašća
6:00 Vera Šaravanja za †† Jozu, Jaku, Ivana, Mirka, Petra, Martina, Ružu, Vidu, Danicu i Ivicu
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Četvrtak, 19. prosinca 2019., svagdan 3. tjedna došašća
6:00 Matija Miletić za † brata Zdravka Raspudića
16:00 Božićna ispovijed i misa

Petak, 20. prosinca 2019., svagdan 3. tjedna došašća
6:00 Djeca za †† rod. Miru i Žarka Raspudića

Subota, 21. prosinca 2019., svagdan 3. tjedna došašća
6:00 Branka Protić na nakanu

Nedjelja, 22. prosinca 2019., Četvrta nedjelja došašća
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 8. do 15. 12. 2019.

Nedjelja, 8. prosinca 2019., Druga nedjelja došašća
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 9. prosinca 2019., svetkovina Bezgrješno začeće B. D. Marije
6:00 Iva Raspudić za †† rod. Matu i Milicu te ost. pok.
19:00 sastanak animatora

Utorak, 10. prosinca 2019., svagdan 2. tjedna došašća
6:00 Dana Raspudić za †† Ivana i Perû te ost. pok.

Srijeda, 11. prosinca 2019., svagdan 2. tjedna došašća – kvatreni dan
6:00 Slavica Raspudić za † oca Antu i ost. pok. iz ob. Marić
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Četvrtak, 12. prosinca 2019., svagdan 2. tjedna došašća
6:00 Mate i Anđelka Ćorić za svoje pokojne

Petak, 13. prosinca 2019., spomendan, sv. Lucija († oko 304.) – kvatreni dan
6:00 Ivo Miletić za †† Peru i Dragu

Subota, 14. prosinca 2019., privilegirani kvatreni dan
6:00 Ivo i Ana Martinović na nakanu
9:00 vjeronauk za 3., 4., 5. i 6. razred
9: 45 proba pjevanja za dječji zbor
10:30 vjeronauk za 7., 8., 9. i prvi srednje

Nedjelja, 15. prosinca 2019., Treća nedjelja došašća – Nedjelja Gaudete – Caritasa
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 1. do 8. 12. 2019.

Nedjelja, 1. prosinca 2019., Prva nedjelja došašća
9:00 Marinko Blažević za †† Ivana, Ružu i Filu (Slipčići)
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 2. prosinca 2019., svagdan 1. tjedna došašća
6:00 Iva Šaravanja za †† Maru Šaravanja i ost. pok.
19:00 sastanak animatora

Utorak, 3. prosinca 2019., svagdan 1. tjedna došašća
6:00 Dane Martinović s ob. za † Ivu Martinović

Srijeda, 4. prosinca 2019., svagdan 1. tjedna došašća
6:00 Vera Šaravanja na nakanu
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Četvrtak, 5. prosinca 2019., svagdan 1. tjedna došašća
6:00 Ivica Doko za †† Radu i Anicu

Petak, 6. prosinca 2019., svagdan 1. tjedna došašća
6:00 Tomislav Doko za pokojne

Subota, 7. prosinca 2019., spomendan, sv. Ambrozije († 397.)
6:00 Dana Raspudić za †† rod. Matiju i Stjepana, te sestru Veru i ost. pok.
9:00 vjeronauk za 3., 4., 5. i 6. razred
9: 45 proba pjevanja za dječji zbor
10:30 vjeronauk za 7., 8., 9. i prvi srednje

Nedjelja, 8. prosinca 2019., Druga nedjelja došašća
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 17. do 24. 11. 2019.

Nedjelja, 17. studenog 2019., 33. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 18. studenog 2019., svagdan 33. tjedna kroz godinu
7:30 Iva Šaravanja za †† Jozu, Maru, Janju i ost. pok.
19:30 sastanak animatora

Srijeda, 20. studenog 2019., svagdan 33. tjedna kroz godinu
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Subota, 23. studenog 2019., svagdan 33. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk za 3., 4., 5. i 6. razred
9: 45 proba pjevanja za dječji zbora
10:30 vjeronauk za 7., 8., 9. i prvi srednje

Nedjelja, 24. studenog 2019., svetkovina Isus Krist, Kralj svega stvorenja
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 10. do 17. 11. 2019.

Nedjelja, 10. studenog 2019., 32. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 11. studenog 2019., spomendan, sv. Martin Tourski, biskup († 397.)
18:00 Zdenka Raspudić na nakanu
19:00 sastanak animatora

Utorak, 12. studenog 2019., spomendan, sv. Jozafat, biskup i mučenik († 1623.)
18:00 Ivan Pehar za † rod. Franu i Ivu

Srijeda, 13. studenog 2019., svagdan 32. tjedna kroz godinu
18:00 Andrija Doko s djecom za † Milenku
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Petak, 15. studenog 2019., svagdan 32. tjedna kroz godinu
18:00 Slavko Ćorić s ob. za † rod. Lovru i Danicu te ost. pok. iz ob.

Subota, 16. studenog 2019., svagdan 32. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk za 3., 4., 5. i 6. razred
9: 45 proba pjevanja za dječji zbora
10:30 vjeronauk za 7., 8., 9. i prvi srednje
18:00 supruga Dragica s djecom za †† Marka

Nedjelja, 17. studenog 2019., 33. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 3. do 10. 11. 2019.

Nedjelja, 3. studenog 2019., 31. nedjelja kroz godinu – prva nedjelja u mjesecu
9:00 Zvonimir Trlin za †† baku Vidu, ujnu Stanu, ujaka Matu Đogića (Slipčići)
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 4. studenog 2019., svagdan 31. tjedna kroz godinu
18:00 Janja Martinović za †† rod. Andriju i Maru, te sestru Anicu
19:30 sastanak animatora

Utorak, 5. studenog 2019., svagdan 31. tjedna kroz godinu
18:00 Ivica Bevanda za † rod. Juru i Maru Šaravanja, braću i nevjesta

Srijeda, 6. studenog 2019., svagdan 31. tjedna kroz godinu
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Petak, 8. studenog 2019., svagdan 31. tjedna kroz godinu
18:00 Mladen Pehar s ob. za † Zdravku

Subota, 9. studenog 2019., blagdan, Posveta lateranske bazilike
9:00 vjeronauk za 3., 4., 5. i 6. razred
9: 45 ministranstki susret i proba zbora
10:30 vjeronauk za 7., 8., 9. i prvi srednje
18:00 Marinko Margeta za †† rod. Vladu i Ilku, brata Niku i ost. pok.

Nedjelja, 10. studenog 2019., 32. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

************************************************

Raspored misa od 27. 10. do 3. 11. 2019.

Nedjelja, 27. listopada 2019., 30. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 28. listopada 2019., blagdan, sv. Šimun († oko 107.) i Juda Tadej († I. st.), apostoli
9:00 Ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih: Tepačko Polje, Tepčići, Dobro Selo i Slipčići
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 N. N. na nakanu

Utorak, 29. listopada 2019., svagdan 30. tjedna kroz godinu
9:00 Ispovijed starih, bolesnih i nemoćnih: Vidovići
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Obitelj za † Mladena Bevandu

Srijeda, 30. listopada 2019., svagdan 30. tjedna kroz godinu
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Petak, 1. studenog 2019., svetkovina, Svi sveti
11:00 Misa na Slipčićima
13:00 Misa na Oborinama
15:00 Misa na Crkvinama

Subota, 2. studenog 2019., spomendan, Dušni dan
11:00 Misa na Goloj Kosi
12:00 Misa na Dobrom Selu

Nedjelja, 3. studenog 2019., 31. nedjelja kroz godinu – prva nedjelja u mjesecu
9:00 Zvonimir Trlin za †† baku Vidu, ujnu Stanu, ujaka Matu Đogića
10:00 Missa pro populo

Raspored misa od 20. – 27. 10. 2019.

Nedjelja, 20. listopada 2019., 29. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 21. listopada 2019., svagdan 29. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Marica Ivanković za † oca Ivana i ost. pok.

Utorak, 22. listopada 2019., svagdan 29. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Marica za †† oca Franju, stričeve NIku, Mirka i Šćepu

Srijeda, 23. listopada 2019., svagdan 29. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 N. N. na nakanu
20:00 proba pjevanja za župni zbor

Subota, 26. listopada 2019., svagdan 29. tjedena kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Obitelj Glavičić za † Danijelu Doko

Nedjelja, 27. listopada 2019., 30. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Raspored misa od 13. do 20. 10. 2019.

Nedjelja, 13. listopada 2019., 28. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 14. listopada 2019., svagdan 28. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Jure i Anika Martinović za sve svoje pokojne

Utorak, 15. listopada 2019., spomendan, sv. Terezija Avilska († 1582.)
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Andrija Doko za †† Jozu i Božu

Srijeda, 16. listopada 2019., svagdan 28. tjedena kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Vice Milićević za †† rod. Ivana i Ivu, te brata Karla
20:00 proba zbora

Subota, 19. listopada 2019., svagdan 28. tjedena kroz godinu
3:45 Polazak hodočasnika s Crkvina za Banja Luku

Nedjelja, 20. listopada 2019., 29. nedjelja kroz godinu – Misijksa nedjelja
10:00 Missa pro populo

 

Raspored misa od 6. do 13. 10. 2019.

Nedjelja, 6. listopada 2019., 27. nedjelja kroz godinu – prva nedjelja u mjesecu
8:00 Missa pro populo
9:00 Djeca s ob. za †† rod. Ljubicu i Nikolu (Slipčići)
11:00 Misa na Krivodolu – Jelin grob – hodočašće

Ponedjeljak, 7. listopada 2019., spomendan, Blažena Djevica Marija od Krunice
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Slavica s djecom za † supruga Vladu i ost. pok.

Utorak, 8. listopada 2019., svagdan 27. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Stanko Doko za sve svoje pokojne

Srijeda, 9. listopada 2019., svagdan 27. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Ivan Pehar za †† Ružu i Ivana Urankar
20:00 proba zbora

Petak, 11. listopada 2019., svagdan 27. tjedna kroz godinu
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Janja Kvesić na nakanu

Subota, 12. listopada 2019., svagdan 27. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk: 3., 4., 5. i 6. razred
9:45 ministrantski susret i proba zbora
10:30 vjeronauk: 7., 8. i 9. razred i prvi srednje
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Anka Miloš za †† Iliju i Dragicu Grubešić, Franu i Jozu

Nedjelja, 13. listopada 2019., 28. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

 

Raspored misa od 29. 9. do 6. 10. 2019.

Nedjelja, 29. rujna 2019., 26. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 30. rujna 2019., spomendan, sv. Jeronim († 420.)
18:00 Janja Kvesić na nakanu

Utorak, 1. listopada 2019., spomendan, sv. Terezija († 1897.)
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Matija Ćorić za †† Miru, Matu i Mariju

Petak, 4. listopada 2019., spomendan, sv. Franjo Asiški († 1226.)
17:30 Ispovijed i pobožnost prvog petka u mjesecu
18:00 Ob. Zec za † Zorku – Zoru Zec

Subota, 5. listopada 2019., svagdan 26. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk: 3., 4., 5. i 6. razred
9:45 ministrantski susret i proba zbora
10:30 vjeronauk: 7., 8. i 9. razred i prvi srednje
18:00 Pobožnost Blaženoj Djevici Mariji: krunica
18:25 Ob. Martinović za † Vjeku

Nedjelja, 6. listopada 2019., 27. nedjelja kroz godinu – prva nedjelja u mjesecu
8:00 Missa pro populo (Tepčići)
9:00 Djeca s ob. za †† rod. Ljubicu i Nikolu (Slipčići)
11:00 Misa na Krivodolu – Jelin grob – hodočašće

Raspored misa od 22. do 29. 9. 2019.

Nedjelja, 22. rujna 2019., 25. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Srijeda, 25. rujna 2019., svagdan 25. tjedna kroz godinu
18:00 Ivica Bevanda za †† muža Vjeku, svekra Peru i svekrvu Ivu
20:30 proba zbora

Subota, 28. rujna 2019., svagdan 25. tjedna kroz godinu
9:00 vjeronauk: 3., 4., 5. i 6. razred
9:45 ministrantski susret i proba zbora
10:30 vjeronauk: 7., 8. i 9. razred i prvi srednje

Nedjelja, 29. rujna 2019., 26. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Raspored misa od 15. do 22. 9. 2019.

Nedjelja, 15. rujna 2019., 24. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo
Čitači: Mara Doko, Ivana Šaravanja, Andrea Doko

Ponedjeljak, 16. rujna 2019., spomendan, sv. Kornelije († 253.) i sv. Cirprijan († 258.)
18:00 Jelena Martinović na nakanu
19:30 sastanak animatora

Utorak, 17. rujna 2019., svagdan 24. tjedna kroz godinu
18:00 Dragan Martinović na nakanu

Srijeda, 18. rujna 2019., svagdan 24. tjedna kroz godinu – kvatreni dan
7:30 Anđa Miletić za pokojne roditelje
20:30 proba zbora

Petak, 20. rujna 2019., spomendan sv. Andrija Kim Taegön († 1886.) i drugovi – kvatreni dan
18:00 Dana Raspudić s ob. za †† Vladu, i Milu

Subota, 21. rujna 2019., blagdan, sv. Matej apostol i evanđelist († 70.) – kvatreni dan
7:30 Anđa Miletić na nakanu
9:00 vjeronauk: 3., 4., 5. i 6. razred
9:45 ministrantski susret i proba zbora
10:30 vjeronauk: 7., 8. i 9. razred i prvi srednje

Nedjelja, 22. rujna 2019., 25. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo
Čitači: Nika Miletić, Paula Pehar i Antea Soče.
Ministranti: Noa Martinović, Rikardo Doko, Ivan Blažević, Ivano Blažević i Ivan Doko

 

Raspored misa od 8. do 15. 9. 2019.

Nedjelja, 8. rujna 2019., 23. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 9. rujna 2019., svagdan 23. tjedna kroz godinu
18:00 Vera Margeta za †† Franu i ost. pok.

Utorak, 10. rujna 2019., svagdan 23. tjedna kroz godinu
18:00 unuka Anita za †† Janju i Ivana Pehara

Srijeda, 11. rujna 2019., svagdan 23. tjedna kroz godinu
7:30 Slavica Miletić za † Lucu Bevanda
20:30 proba zbora

Četvrtak, 12. rujna 2019., svagdan 23. tjedna kroz godinu
18:00 Ob. Kvesić za †† Tomicu i Milicu

Petak, 13. rujna 2019., spomendan, sv. Ivan Zlatousti († 407.)
18:00 za †† branitelje Vjeku Ćorića, Vladu Raspudića, Ivicu Raspudića

Subota, 14. rujna 2019., blagdan Uzvišenje svetog križa
10:00 vjeronauk za sve učenike
18:00 Zlatna misa biskupa Ratka Perića u Katedrali u Mostaru

Nedjelja, 15. rujna 2019., 24. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo

 

Raspored misa od 1. do 8. 9. 2019.

Nedjelja, 1. rujna 2019., 22. nedjelja kroz godinu
9:00 Stjepan Blažević za † † rod. Peru i Nikolu, braću Milenka i Mladena, bratića Davora, nevjeste Stoju i Milu (Slipčići)
10:00 Missa pro populo

Ponedjeljak, 2. rujna 2019., svagdan 22. tjedna kroz godinu
18:00 Ana Arapović za †† rod. Vjekoslava i Terezu, Franu, Šćepu, Stanku i Katu

Utorak, 3. rujna 2019., spomendan, sv. Grgur Veliki, papa i crkveni naučitelj ( † 604.)
18:00 Slavko Martinović za † Milicu

Srijeda, 4. rujna 2019., svagdan 22. tjedna kroz godinu
18:00 Zdravka za †† Grgu i Vojislavu, te sestru Ivanku
20:30 proba zbora

Petak, 6. rujna 2019., svagdan 22. tjedna kroz godinu
17:30 pobožnost prvog petka u mjesecu: mogućnost ispovijedi
18:00 Kaja Ćorić za †† rod. Stjepana i Ružu, brata Vjekoslava i sestru Anku Miloš

Subota, 7. rujna 2019., spomendan, sv. Marko Križevčanin, prezbiter i mučenik († 1619.)
18:00 Vera Miloš za †† rod. Andiju i Matiju, svekra Zdravka
20:00 sastanak za roditelje vjeroučenika

Nedjelja, 8. rujna 2019., 23. nedjelja kroz godinu
10:00 Missa pro populo